─░N┼×AAT HAFR─░YAT SEKTÖRÜNDE YER ALAN F─░RMAMIZ 1996 YILINDA ─░K─░ KARDE┼× TARAFINDAN KURULMU┼×TUR.
 
HER GEÇEN GÜN YEN─░LENEN MAK─░NE PARKIMIZ , DENEY─░ML─░ ÇALI┼×ANLARIMIZ VE GÜÇLÜ SERMAYE YAPIMIZ ILE MÜ┼×TER─░LER─░M─░ZE EN ─░Y─░ H─░ZMET─░ VEREB─░LMEK ─░Ç─░N ÇALI┼×AN F─░RMAMIZ B─░R ÇOK ÖNEML─░ PROJEYE ─░MZASINI ATMI┼×TIR.
 
HAFR─░YAT ─░┼×─░ ÖNCES─░ BÖLGEN─░N JEOLOJ─░K YAPISINI ─░NCELEYEREK S─░Z DE─×ERL─░ MÜ┼×TER─░LER─░M─░Z─░ YANILTMAYACAK DENEY─░ME SAH─░P ─░Y─░ B─░R EK─░PLE ZAMANINDA ─░┼× TESL─░M─░NDE BULUNMAYI PRENS─░P ED─░NEN ┼×─░RKET─░M─░Z HAFR─░YAT KAZISI, NAKL─░YES─░, DOLGU VE SERME ─░┼×LER─░N─░ ─░T─░NA ─░LE YAPARKEN ─░HT─░YACA GEREKL─░ OLAN CEVABI EN  HIZLI, EKONOM─░K, SA─×LIKLI VE ESTET─░K B─░R ┼×EK─░LDE VEREB─░LMEKTED─░R.

YETERL─░ ELEMAN, TEKN─░K KADRO, MALZEME, EK─░PMAN VE B─░LG─░YE SAH─░P OLAN F─░RMAMIZ GEL─░┼×EN ─░N┼×AAT SEKTÖRÜ TEKNOLOJ─░S─░N─░ TAK─░P EDEREK VE BU TEKNOLOJ─░Y─░ B─░RF─░─░L KULLANARAK BUGÜNE ULA┼×MI┼× VE SEKTÖRÜN DO─×RU YORUMLAMASI F─░KR─░N─░ YAKALAMI┼×TIR.

─░N┼×AAT SEKTÖRÜNÜN FARKLI ALANLARINDA AYNI ÜSTÜN UZMANLIK DENEY─░M─░ ─░LE H─░ZMET VER─░RKEN TAMAMLADI─×IMIZ HER YEN─░ PROJEN─░N YA┼×AMA VE YA┼×AMI HEP DAHA ─░Y─░YE GÖTÜRMEY─░ HEDEFLEYEN KURUMSAL B─░R─░K─░M─░M─░ZE YEPYEN─░ DE─×ERLER KATTI─×INA ─░NANIYOUZ.

KURUCULAR: HÜSEY─░N AKTA┼× VE HASAN HÜZEY─░N AKTA┼×


Garanti Medya